+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18
-20%






Жіночий шкіряний гаманець-купюрник Crazy Horse, чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіночий шкіряний гаманець-купюрник Crazy Horse, чорний
Елегантний та функціональний гаманець, виготовлений в Україні з натуральної вінтажної шкіри Crazy Horse. Щільна вощена шкіра забезпечує довговічність і стильний вигляд, що змінюється з часом, набуваючи унікальної патини.
🔹 Продуманий дизайн:
- 7 кишень для карток і візиток;
- 3 відділення для купюр будь-якого номіналу;
- зручна внутрішня монетниця на кнопці.
🔹 Якісна металева фурнітура забезпечує довговічність.
🔹 Компактний, але місткий – зручно лежить у руці та легко поміщається в сумку.
🔹 Ручна робота: кожен гаманець виготовлений із увагою до деталей.
🔹 Персоналізація: можливе гравіювання або відтиск із ініціалами, логотипами чи іншими елементами.
✅ Стильний аксесуар для жінок, які цінують якість, зручність і елегантність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 100 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 004 черн
1 500 ₴
1 200 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


