+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18
-11%






Жіноча шкіряна сумка клатч коричнева Crazy Horse через плече, натуральна шкіра, 3 відділення
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка-клатч коричневого кольору
Стильний та елегантний клатч, виготовлений в Україні зі щільної, обробленої воском, вінтажної шкіри Crazy Horse . Ідеальний аксесуар для вечірніх виходів або особливих подій.
🔹 Функціональне доповнення:
- Три відділи для зручного зберігання речей;
- Усі відділи надійно закриваються, забезпечуючи безпеку ваших речей.
🔹Надійна фіксація:
- Знімний шкіряний ремінь через плече, регульований по довжині за допомогою пряжок для зручності носіння.
🔹 Довговічність та стиль:
- Металева фурнітура високої якості для довговічності та елегантного вигляду.
🔹 Ручна робота та персоналізація:
- Виготовлена в Україні вручну з увагою до кожної деталі;
- Можливість персоналізації – нанесення гравіювання або відтиску з ініціалами, логотипами чи іншими елементами.
🔹 Розміри: 14 × 25 × 6 см — компактний та зручний аксесуар для важливих моментів.
✅ Ідеальний вибір для жінок які цінують стиль якість та комфорт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Відділення | Перегородка на блискавці, 2 основних |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: кл 001 кор
2 800 ₴
2 500 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


