+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18


Годинник настінний Technoline WT600 Red (WT600 rot)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настінний годинник Technoline WT600 Red не стане окрасою інтер'єру, проте він відмінно виконає свою основну функцію завдяки білому циферблату, на якому чітко читаються чорні стрілки і чорні цифри, в той час як секундна стрілка має червоний колір. Економічний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 225 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: Red (червоний)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 250х250х30
- Розміри в упаковці, мм: 255х255х40
- Вага без упаковки, кг: 0.225
- Вага в упаковці, кг: 0.320
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годинник настінний |
| Вага (кг) | 0.225 |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Колір | Червоний |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Штрихкод | 4029665206004 |
| Бренд | Technoline |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Призначення | В дитячу|В кухню|В офіс|Універсальні |
| Колір | Червоний |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Години |
| Розміри в упаковці | 255 х 255 х 40 мм |
| Формат часу | 12 г |
| Вага в упаковці, кг | 0.320 |
| Розміри | 250 х 250 х 30 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Функції | Годинник |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 225 x 225 мм |
| Колір циферблата | Білий |
| Точність ходу | +/- 1 хв / міс |
| Механізм | Кварцевий |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Форма корпусу | Кругла |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 690 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: DAS301792
690 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


