




Годинник проекційний настільні Technoline WT519 Anthracite (WT519)Годинник, Будильник,Календар,Термометр
Проекційний годинник WT519 відображає проекцію часу і температури на стелі, стінах чи інших плоских поверхнях. При невеликих розмірах самого годинника, розмір цифр проекції у цього годинника чи не найбільший серед схожих моделей. Простим натисканням кнопки можна повернути проекцію на 180º, а за допомогою нахилу проектору можна швидко спрямувати проекцію як на стелю так і на стіну. Разом з проекцією включається і помаранчове підсвічування дисплея, яскравість якого можна регулювати. Проте інколи для міцного сну краще відключити всі зовнішні світлові подразники. І саме ця модель дає змогу повністю відключити проекцію, та встановити ледь помітне нічне підсвічування дисплею, що не завадить міцному сну, проте дає можливість завжди дізнатись час вночі. Вдодачу одинник оснащений термометром і будильником з функцією повтору сигналу Snooze.
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Функція радіоконтролю часу DCF77: автоматична синхронізація часу по радіосигналу DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина). Сигнал формується на основі даних, отриманих від трьох атомних годинників, і похибка становить менше 1 секунди в 1 мільйон років. Передавач сигналу точного часу DCF77 здійснює передачу даних в радіусі 1900-2100 км, і охоплює більшу частину території України. Зверніть увагу, що Україна знаходиться на кордоні радіуса дії сигналу, і якість прийому сигналу в різних регіонах може відрізнятися і залишатися нестабільною. В окремих районах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької і Луганської областей сигнал може бути відсутнім. В такому випадку необхідно відключити прийом радіосигналу і скористатися ручними настройками.
- Можливість відключення сигналу радіоконтроля і вибір ручного встановлення часу і дати
- Формат часу: 12/24 г
- Вибір часового поясу (поправка на час) -12/+12 год
- Точність ходу годинника: 1 с в 1 млн років (При прийомі сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму)
- Два незалежних будильника із функцією повтору «snooze»
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -9.9°C до +50°C (від +32°F до +122°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Календар:
- Відображення: дати / місяця / дня тижня на 7-ми мовах: (Англійській, Німецькій, Італійській, Французькій, Датській, Голландській, Іспанській)
Характеристики і комплектація:
Дисплей:
- Розмір циферблата: 76x38 мм;
- Колір дисплея: монохромний;
-
Підсвічування: LED, помаранчеве
-
Постійне підсвічування дисплея при роботі від блока живлення.
-
При роботі від батарей підсвічування включається примусово на 8 секунд
-
Вибір рівня яскравості підсвічування при роботі від блока живлення: висока яскравість - середня яскравість - мінімальна яскравість - відключення підсвічування.
Прооекція часу
- Постійна проекція на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню при підключенні до електромережі
- Короткочасна примусова проекція (8 секунд) на стіну, стелю або будь-яку іншу поверхню при роботі від батарейок
- Проекція часу, проекція температури
- Колір проекції: червоний.
- Оптимальна відстань до поверхні проекції: 1-2.5 метри
- Орієнтація проекції: плавний поворот навколо горизонтальної вісі на 180°, поворот навколо вертикальної вісі на 180°
- Висота цифр проекції на відстані 2 метри: Час і температура: 14 см
- Можливість повного відключення проекції (натиснти на кнопку Revers на 3 сек)
- Яскравість проекції: проекція чітко видна в повній або частковій темряві, також проекція помітна в світлий час доби, але при цьому не дратує світінням
Додаткові характеристики:
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі
- Колір корпуса: Anthracite (темно-сірий)
Живлення:
- Годинник: блок живлення: мережу змінного струму 230-240V, 50Hz
- Годинник: батарейки AA (LR6) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Годинник
- Блок живлення (довжина дроту 1.55 м)
- Батарейки AAА (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Разміри і вага:
- Розміри годинника без упаковки, мм: 135х30х95
- Розміри в упаковці, мм: 145х98х105
- Вага годинника без упаковки, кг: 0.148
- Вага в упаковці, кг: 0.365
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки, Блок живлення |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годинник настільний|Годинник проекційний |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення; Батарейки АA (R6) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Колір | Темно-сірий |
| Тип циферблата | Електронний |
| Штрихкод | 4029665005195 |
| Бренд | Technoline |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Призначення | У вітальню|В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|Універсальні |
| Колір | Темно-сірий |
| Індикація | Дата, День тижня, Місяць, Хвилини, Години, Температура |
| Розміри в упаковці | 145 х 98 х 105 мм |
| Формат часу | 12/24 г |
| Вага в упаковці, кг | 0.365 |
| Розміри | 135 х 30 х 95 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Функції | Годинник, Будильник, Календар, Термометр, Регулювання яскравості проекції, Датчик кімнатної температури |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 76 x 38 мм |
| Колір циферблата | Сірий |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Механізм | Електронний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Колір проекції | Червоний |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Вага (кг) | 0.148 |
| Тип годинника | Настільні |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Проєкційна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинника | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Підсвітка | True |
- Ціна: 1 998 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301811
1 998 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00




