+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18

Годинник настінний безшумний Technoline WT2430 Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний великий годинник в дерев'яному корпусі Technoline WT2430 Dark Green найкраще підійде до класичного інтер'єру вашої оселі, офісу чи громадського закладу. Абсолютно безшумний механізм робить цю модель ідеальною для спальні. Циферблат годинника зроблений з МДФ темно-зеленого, майже чорного кольору, має тонкі дерев'яні цифри і блискучі стрілки мідного кольору, що добре розрізняються на тлі циферблата навіть з великої відстані.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Абсолютно безшумний механізм
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 280 мм;
- Матеріал корпуса: дерево/МДФ
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Dark Green (темно-зелений)
- Колір корпуса: Brown (коричневий)
Живлення:
- Годинник: батарейка АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 300х300х30
- Розміри в упаковці, мм: 310х310х54
- Вага без упаковки, кг: 0.410
- Вага в упаковці, кг: 0.600
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Матеріал циферблата | Скло |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | У вітальню|В кухню|В офіс|В спальню|Універсальні |
| Механізм | Кварцевий |
| Тип | Годинник настінний |
| Вага (кг) | 0.410 |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Колір | Коричневий |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Штрихкод | 4029665024301 |
| Функції | Годинник |
| Формат часу | 12 г |
| Форма корпусу | Кругла |
| Бренд | Technoline |
| Точність ходу | +/- 30 сек / міс |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Розміри в упаковці | 310 х 310 х 54 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0.600 |
| Розміри | 300 х 300 х 30 мм |
| Матеріал корпуса | МДФ, Деревина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 280 x 280 мм |
| Колір циферблата | Чорний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 2 496 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS302462
2 496 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


