+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18


Годинник настінний Technoline WT7431 Brown (WT7431)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий циферблат стилізований під дерево (дуб) накритий випуклим мінеральним безрамковим склом створює надзвичайно презентабельний вигляд настінного годинника Technoline WT7431 Brown. Великі білі цифри і стрілки на темному тлі дозволяють безпомилково визначати час навіть зі значної відстані. Годинник буде відмінно виглядати в спальні в пастельних тонах, і у вітальні, і в будь-яких інших приміщеннях з елементами оздоблення деревом. А з безшумним кварцевим механізмом Technoline WT7431 працюватиме тривалий час без заміни елементів живлення.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
- Абсолютно безшумний механізм
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 360 мм;
- Матеріал корпуса: пластик / мінеральне скло
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: Brown (коричневий)
- Колір корпуса: Brown (коричневий)
Живлення:
- Годинник: батарейка АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 360х360х40
- Розміри в упаковці, мм: 365х365х55
- Вага без упаковки, кг: 0.64
- Вага в упаковці, кг: 0.87
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Колір циферблату | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | У вітальню|В кухню|В офіс|В спальню|Універсальні |
| Механізм | Кварцевий |
| Тип | Годинник настінний |
| Вага (кг) | 0.640 |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейка АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Індикація | Хвилини, Години |
| Колір | Коричневий |
| Тип циферблата | Стрілочний |
| Штрихкод | 4029665074313 |
| Функції | Годинник |
| Формат часу | 12 г |
| Форма корпусу | Кругла |
| Бренд | Technoline |
| Точність ходу | +/- 1 хв / міс |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Розміри в упаковці | 365 х 365 х 55 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0.870 |
| Розміри | 360 х 360 х 40 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик, Скло мінеральне |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 360 x 360 мм |
| Колір циферблата | Коричневий |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 1 386 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS302464
1 386 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


