



Годинник будильник радіо Technoline WT483 White/Silver (WT483)
Technoline WT483 - це FM-радіоприймач, годинник з будильником та зарядний пристрій в одному корпусі. Дисплей має 2 рівня яскравості підсвічування символів, та може бути взагалі вимкнений. Цифровий FM-радіоприймач запам'ятовує 20 радіостанцій і кожна з них може використовуватись замість стандартних звуків будильника. Годинник має мінімалістичний дизайн з корпусом білого кольору і дзеркальний дисплей. USB-вихід дозволяє заряджати інші мобільні пристрої, коли годинник підключено до мережі змінного струму.
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Формат часу: 12/24 г
- Точність ходу годинника: +/- 30 сек/міс
- Два будильника із функцією повтору «snooze» (діапазон від 5 до 60 хв)
- Можливість встановити радіохвилю в якості будильника
Радіоприймач:
- Тип тюнера: цифровий
- Частотний діапазон хвиль: FM (87.5 до 108.0 МГц)
- Кількість попередньо встановлюваних станцій (пам'ять): 20 станцій
- Гучність: 16 попередньо встановлених рівнів гучності
- Таймер відключення: від 5 до 90 хв
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- USB-вихід 5V, 1A для зарядки інших мобільних пристроїв
- Дисплей: монохромний;
-
Постійне LED підсвічування символів при роботі від блока живлення (2 рівня яскравості)
-
Підтримка часу і налаштувань при відключенні від джерела змінного струму
-
Гумові накладки для більшої стійкості
- Розмір дисплея: 145x30 мм;
- Матеріал корпуса: пластик;
- Установка: на столі;
- Колір корпуса: White/Silver (білий/сріблястий);
Живлення:
- Годинник: блок живлення через мережу змінного струму 100-240V, 50Hz
- Годинник: батарейка CR2032 3V х 1 шт (тільки для збереження налаштувань)
Комплектація:
- Годинник з радіо і антеною
- Блок живлення (довжина кабеля 1.85 м)
- Батарейка CR2032 3V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 220х62х58
- Розміри в упаковці, мм: 235х107х80
- Вага без упаковки, кг: 0.315
- Вага в упаковці, кг: 0.510
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Так |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Тип будильника | радіо |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тюнер | Цифровий |
| Робочі діапазони частот | FM |
| Кількість станцій в тюнері | 20 |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа 220 В |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | У вітальню|В дитячу|В кухню|В офіс|В спальню|Універсальні |
| Механізм | Електронний |
| Тип | Годинник настільний|Годинник з радіоприймачем |
| Вага (кг) | 0.315 |
| Комплект постачання | Годинник; Блок живлення (довжина кабеля 1.85 м); Батарейка CR2032 3V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Індикація | Хвилини, Години, Температура |
| Колір | Білий |
| Тип циферблата | Електронний |
| Штрихкод | 4029665004839 |
| Функції | Годинник, Будильник, Радіоприймач |
| Формат часу | 12/24 г |
| Форма корпусу | Прямокутна |
| Бренд | Technoline |
| Точність ходу | +/- 30 сек в міс |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Розміри в упаковці | 235 х 107 х 80 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0.510 |
| Розміри | 220 х 62 х 58 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 145 x 30 мм |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 2 364 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS302714
2 364 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


