+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18

Датчик для метеостанцій Technoline TX106 (TX106)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Датчик Technoline TX106 призначений для використання з метеостанціями і термометрами Technoline WS9130, WS9632, WS9172. Датчик здатний вимірювати температуру та передавати її на частоті 433 МГц на відстань до 60 метрів прямої видимості. Technoline TX106 може використовуватися або як заміна основного датчика метеоприладу, або як додатковий датчик, якщо метеоприлад підтримує роботу з декількома датчиками.
Метеовиміри:
Зовнішня температура:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від -40°C до +70°C (від -40°F до +158°F)
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Характеристики і комплектація:
Сумісний з метеостанціями і термометрами:
- Technoline WS9130, WS9632, WS9172
Передача даних:
- Частота передачі даних: 433.92 MHz
- Дальність передачі даних: до 60 м. прямої видимості
Особливості конструкції:
- Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі, або на стіні
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Батарейки AА (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Датчик
- Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 97х39х25
- Розміри в упаковці, мм: 115х49х35
- Вага без упаковки, кг: 0.035
- Вага в упаковці, кг: 0.048
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Так |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Так |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Зовнішній датчик | бездротовий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Датчик |
| Вага (кг) | 0.035 |
| Комплектація | Датчик<br/> Батарейки AАA (R03) 1.5V х 2 шт<br/> Інструкція українською мовою |
| Колір | Білий |
| Штрихкод | 4029665911069 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Сумісність | Technoline WS9130, WS9632, WS9172 |
| Ціна | 1272.00 |
| Додаткові характеристики | Червоний світлодіод для індикації подачі сигналу |
| Вага в упаковці, кг | 0.048 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Дальність передачі даних | 60 м |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Наявність | В наявності |
| Спосіб встановлення | Настільний, Настінний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Габарити (ВхШхГ) | 97х39х25 мм |
| Метеовимірювання | Зовнішня температура |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 115х49х35 мм |
- Ціна: 1 272 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303077
1 272 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


