




Стіл туристичний розкладний Bo-Camp Woodbine Compact 56x34 cm Black/Wood look (1404190)
Компактний кемпінговий стіл Bo-Camp Woodbine Compact — чудове рішення для тих, хто цінує мінімалізм, легкість і зручність у використанні. Завдяки невеликій висоті (24 см) цей стіл зручно використовувати в середині намету, розмістити на пікніковому килимку або як імпровізований піднос для сніданку в ліжку.
Стільниця з МДФ з декоративним оздобленням під дерево додає естетики та індустріального шарму. Каркас з алюмінію забезпечує легкість конструкції та витримує навантаження до 25 кг. Складані ніжки дозволяють швидко розкласти або зібрати стіл, а ручка на боці полегшує транспортування. У складеному вигляді стіл має товщину всього 3.5 см — його зручно зберігати або брати із собою в подорож.
Під стільницею розміщена сітка, де можна зберігати посуд, перекус або інші дрібні речі, що завжди мають бути під рукою.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 25
- Матеріал каркаса: алюміній
- Матеріал конструкції: МДФ
- Висота стільниці, см: 24
- Розміри стільниці, см: 56x34
- Розміри в складеному вигляді, см: 56x34х3.5
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Black/Wood look (чорний/коричневий)
Особливості конструкції:
- Висота стола дозволяє використовувати його всередині намету.
- Легкий алюмінієвий каркас витримує навантаження до 25 кг.
- Стільниця з міцного МДФ із стильним оздобленням під дерево.
- Стіл складається дуже компактно, швидко і зручно.
- Торцева частина стільниці герметично окантована алюмінієвою кромкою.
- Вбудована ручка для зручного перенесення.
Комплектація:
- Стіл розкладний - 1 шт;
- Сітка - 1 шт;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 560x340х240
- Розміри в упаковці, мм: 570х360х45
- Вага без упаковки, кг: 1.45
- Вага в упаковці, кг: 1.70
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 24 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дому | кемпінгові | Охота | Ріболівля | Салад місто |
| Вага (кг) | 1.45 |
| Комплектація | Стіл складний - 1 шт; Сітка - 1 шт |
| Матеріал конструкції | МДФ |
| Вигляд | Столи |
| Гарантія | 24 міс. |
| Ціна | 1998 |
| Габарити в упаковці | 570х360х45 мм |
| Розміри стільниці | 56x34 см |
| Вага в упаковці, кг | 1.70 |
| Розміри | 560х340х240 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг. | 25 |
| Наявність | В наявності |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Висота стільниці | 24 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання опор по висоті | Ні |
| Чохол для зберігання і транспортування | Ні |
- Ціна: 2 328 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303264
2 328 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00







