+380 (96) 637-88-43
+380 (63) 050-37-18





Б'юті-кейс Semi Line 16 л для подорожей і ручної поклажі фіолетовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виразний і яскравий дизайн - це те, що вирізняє бьюті-кейс T5916 з-поміж інших. Призначений для зберігання і перевезення легкого одягу, речей особистої гігієни, туалетних приналежностей, або найбільш цінних речей, що мають бути захищеними, бьюті-кейс Semi Line T5916 забезпечує необхідний захист, та можливість перевезення цих речей в ручній поклажі.
Бьюті-кейс оснащений верхньою ручкою з м'якою підкладкою, має внутрішню кишеню та розділений перегородкою на блискавці на дві частини. В комплекті поставляється ремінець, що пристібається на карабінах.
Характеристики:
- Об'єм, л: 16
- Матеріал оболонки: ABS-Plastic - полімерний матеріал підвищеної міцності, що володіє при цьому високим ступенем пружності. Матеріал стійкий до агресивних середовищ, нейтральний до впливу температур в діапазоні від -40 до +90°С, а також нетоксичний і безпечний для людини.
- Матеріал підкладки: Polyester (поліестер).
- Колір: Purple (фіолетовий)
- Призначення: для авіаперельотів, ділових поїздок і мандрівок
- Відповідає вимогам всіх авіакомпаній до максимального розміру багажу, що провозиться в якості ручної поклажі.
Особливості конструкції:
- Ручка у верхній частині кейсу з м'якою гелевою підкладкою для зручного транспортування у вертикальному положенні.
- Кейс має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, та оснащена кишенею на блискавці для дрібних речей.
- Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині кейса.
- Внутрішня підкладка має додатковий пом'якшувальний шар з пінополіуретана
- Еластична стрічка на тильній частині кейсу для закріплення його на телескопічних ручках сумок та валіз
- Знімний ремінець на карабінах може відстібатись і пристібатись за бажанням
- Чотири пластикові ніжки-опори у нижній частині дозволяють поставити кейс на підлогу, не пошкодивши матеріал корпусу
Комплектація:
- Бьюті-кейс - 1 шт
- Ремінець на карабінах (довжина 130 см) - 1 шт
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, см: 32x30x17
- Розміри в упаковці, см: 35x33x20
- Вага без упаковки, кг: 0.92
- Вага в упаковці, кг: 1.2
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Фіолетовий |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 920 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 884 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303375
1 884 ₴
+380 (96) 637-88-43
Менеджер
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Графік роботи
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00




