




Б'юті-кейс Semi Line 12 л синій для подорожей і ручної поклажі
Кейс Semi Line 12L Blue припаде до смаку тим, хто цінує лаконічність і функціональність. Призначений для зберігання і перевезення легкого одягу, речей особистої гігієни, туалетних приналежностей, або найбільш цінних речей, що мають бути захищеними, бьюті-кейс забезпечує необхідний захист, та можливість перевезення цих речей в ручній поклажі. Компактність Кейсу Semi Line T5872-1 та функціональність, створюють практичний аксесуар для подорожей.
Бьюті-кейс оснащений верхньою ручкою з м'якою підкладкою, та розділений перегородкою на блискавці на дві частини. В комплекті поставляється ремінець, що пристібається на карабінах до металевих вушок на кейсі.
Характеристики:
- Об'єм, л: 12
- Матеріал оболонки: ABS-Plastic - полімерний матеріал підвищеної міцності, що володіє при цьому високим ступенем пружності. Матеріал стійкий до агресивних середовищ, нейтральний до впливу температур в діапазоні від -40 до +90°С, а також нетоксичний і безпечний для людини.
- Матеріал підкладки: Polyester (поліестер).
- Колір: Blue (син)
- Призначення: для авіаперельотів, ділових поїздок і мандрівок
- Відповідає вимогам всіх авіакомпаній до максимального розміру багажу, що провозиться в якості ручної поклажі.
Особливості конструкції:
- Ручка у верхній частині кейсу з м'якою гелевою підкладкою для зручного транспортування у вертикальному положенні.
- Кейс має текстильну перегородку на блискавці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, та оснащена кишенею на блискавці для дрібних речей.
- Еластична стрічка на тильній частині кейсу для закріплення його на телескопічних ручках сумок та валіз
- Знімний ремінець на карабінах виконаний в одному кольорі з фурнітурою, може відстібатись і пристібатись за бажанням
- Чотири нижні ніжки для встановлення кейса в вертикальному положенні
Комплектація:
- Бьюті-кейс - 1 шт
- Ремінець на карабінах (довжина 140 см) - 1 шт
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 31.5x26x15
- Розміри в упаковці, мм: 34x29x18
- Вага без упаковки, кг: 0.74
- Вага в упаковці, кг: 1.05
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Semi Line (Poland)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Semi Line |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Б'юті-кейс |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість відділень | 3 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Так |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 315 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 740 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 478 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303605
1 478 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00



