




Стабілізатор напруги релейний Maxxter MX-AVR-S2000-01 2000 VA 1200 Вт 140-270 В 2 розетки настільний
Релейний стабілізатор напруги Maxxter MX-AVR-S2000-01 призначений для настільного встановлення та використовується для захисту техніки від проблем із електроживленням. Модель має потужність 2000 VA / 1200 Вт, працює в діапазоні вхідної напруги 140-270 В та оснащена 2 вихідними евророзетками.
Підключення до мережі 220 В виконується через вилку. Стабілізатор забезпечує захист від підвищеної напруги, зниженої напруги, короткого замикання, перевантаження та високочастотних перешкод. Модель підходить для комп’ютера, холодильника, побутової техніки та котла.
Стабілізатор працює з частотою 50 Гц, має точність вимірювання 10%, час затримки 6/180 сек
Характеристики
Бренд: Maxxter
Модель: MX-AVR-S2000-01
Тип: релейний
Спосіб установки: настільний/підлоговий
Активна потужність, Вт: 1200
Повна потужність, ВА: 2000
Мінімальна вхідна напруга, В: 140V
Максимальна вхідна напруга, В: 270V
Вихідні роз'єми: 2 × евророзетки
Підключення до мережі 220В: вилка
Захист від: підвищена напруга, коротке замикання, зниженої напруги, перевантаження, високочастотні перешкоди
Відносна вологість: 0 - 40%
Розмір, мм: 250 x 140 x 170 мм
Рекомендоване застосування: для холодильника, комп'ютера, побутової техніки та котла
Частота струму: 50 Гц
Точність вимірювання: 10%
Час затримки: 6/180 сек
Вага: 4 кг
Країна виробник: Китай
Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maxxter |
| Країна виробник | Китай |
| Тип стабілізатора | Релейний |
| Кількість фаз | 1 |
| Мінімальна вхідна напруга | 140 В |
| Максимальна вхідна напруга | 270 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Повна потужність | 2 кВА |
| Мінімальний час стабілізації | 6 мс |
| Мікропроцесорне управління | Ні |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Вага | 4 кг |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перепадів напруги | Так |
| Мінімальна температура зберігання | 0 град. |
| Максимальна температура зберігання | 40 град. |
| Захист від перешкод | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Точність вимірювання +/- | 10 % |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Тип монтажу | Підлоговий |
- Ціна: 3 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0421430
4 500 ₴
3 099 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00




