




Гамак туристичний двомісний Grand Canyon Bass Hammock Double 320х230 см до 180 кг помаранчевий
Гамак Grand Canyon Bass Hammock Double - це ідеальний вибір для тих, хто любить активний відпочинок у двох на природі. Він забезпечує зручне і комфортне місце для відпочинку, а компактні розміри дозволяють легко брати його з собою куди завгодно.
Завдяки використанню легкого та міцного парашутного нейлону, гамак Grand Canyon Bass Hammock Double має неймовірну міцність і витримує вагу до 180 кг, повітропроникний і не вбирає вологу. Щільне плетіння з тонкої нейлонової нитки дозволяє гамаку анатомічно підлаштовується під контури тіла, роблячи відпочинок максимально комфортним і глибоким. Великі розміри 290х230 см забезпечують достатньо місця для комфортного розташування однієї чи двох осіб. У складеному стані гамак легко поміщається в компактну сумку і важить лише 750 г, що робить його зручним для подорожей, походів, велосипедних прогулянок та кемпінгу.
Чохол для зберігання прикріплений до самого гамака. Завдяки цьому він ніколи не загубиться, і в розкладеному стані виконує функцію кишені для речей. Комплектація гамаку Grand Canyon Bass Hammock Double включає 2 ремені довжиною 2.5 м з широкими накладками, для захисту кори дерева від пошкоджень, і 2 карабіна. Це забезпечує легку і безпечну установку гамаку між деревами або іншими підходящими опорами.
Технічні характеристики:
- Вид: гамак туристичний
- Максимальне навантаження, кг: 180
- Матеріал: 70D Tear-Proof Nylon - нейлон (поліамід) щільністю 70D, стійкий до протирання, один з найбільш міцних синтетичних матеріалів, що не вбирає вологу, та є досить довговічним
- Розміри, см: 320х230
- Розміри у складеному вигляді, см: 22х16х12
- Призначення: для туризму, кемпінгу, відпочинку на природі, на дачі
- Колір: Rooibos Tea Red (помаранчевий)
Особливості конструкції:
- Підходить для відпочинку у двох
- Компактний у складеному стані
- Витримує навантаження до 180 кг
- Повітропроникний і не вбирає вологу
- Дуже легко та компактно складається
- Чохол прикріплений до гамака і служить карманом для речей
- Продуманий ергономічний дизайн гамака і чохла
- Захисні накладки, що запобігають травмуванню дерев
Комплектація:
- Гамак – 1 шт;
- Ремінь з широкими накладками для підвішування (2.5 м) - 2 шт;
- Карабін - 2 шт;
- Сумка для зберігання (прикріплена до гамака) - 1 шт
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 3200x2300
- Розміри в упаковці, мм: 220х160х120
- Вага без упаковки, кг: 0.89
- Вага вупаковці, кг: 0.99
Виробник: Grand Canyon (Данія)
Термін гарантії: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand Canyon |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Максимально допустиме навантаження | 180 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Каркас (стійка) | Не передбачений |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 3200 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Вага | 0.89 кг |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 3 323 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS303791
3 323 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00






