


Настільний годинник цифровий Technoline WT268 Silver
Ряд цікавих функцій виділяє годинник Technoline WT268 серед схожих компактних моделей на ринку. По-перше, це чи не єдина модель, здатна приймати сигнал точного часу не лише з Німеччини, а й із Великобританії, Японії та США. Крім того годинник показує час у 32 найбільших містах світу, а поточний час можна налаштувати на будь-який часовий пояс світу. Ці функції будуть цікаві насамперед мандрівникам. Але і в якості домашнього настільного годинника ця модель також дуже примітна, оскільки годинник має повний календар, 2 будильники, таймер, термометр і яскраве підсвічування.
Функції:
Годинник:
- Механізм: електронний, цифровий
- Функція радіоконтролю часу: автоматична синхронізація часу по одному з чотирьох радіосигналів (DCF77 з Майнфлінгена (Німеччина), MSF з Анторна (Великобританія), WWVB з Форт-Колінза (Колорадо, США), JJY з Фукусіми (Японія), отриманих від надточних атомних годинникыв, і похибка становить менше 1 секунди в 1 мільйон років. В Україні можливий прийом сигналу DCF77, радіус дії якого становить 1900-2100 км, і частково охоплює території України. Зверніть увагу, що Україна знаходиться на кордоні радіуса дії сигналу, і якість прийому сигналу в різних регіонах може відрізнятися і залишатися нестабільною. В окремих районах Дніпропетровської, Запорізької, Харківської, Донецької і Луганської областей сигнал може бути відсутнім. В такому випадку необхідно відключити прийом радіосигналу і скористатися ручними настройками.
- Можливість відключення сигналу радіоконтроля і вибір ручного встановлення часу і дати
- Формат часу: 12/24 г
- Вибір часового поясу (поправка на час) -12/+12 годин
- Точність ходу годинника: 1 с в 1 млн років (При прийомі сигналу DCF77), +/- 30 сек/міс (точність електронного механізму)
- Два будильника із функцією повтору «snooze»
- Світовий час: відображається для 32-х міст світу
- Таймер зворотного відліку часу: діапазон від 10 до 90 хв з інтервалом 10 хв
Температура в приміщенні:
- Одиниці виміру: ºС/° F
- Діапазон виміру: від +0°C до +50°C
- Дискретність виміру: 0.1°C
- Точність виміру: +/- 1C°
Календар:
- Відображення: дати / місяця / року / дня тижня на 7-ми мовах: (Англійській, Німецькій, Італійській, Французькій, Данській, Голландській, Іспанській)
- Календар пролонгований до 2099 року
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Дисплей: монохромний;
- Підсвічування дисплея: яскраве LED підсвічування блакитного кольору з високим контрастом
- Розмір дисплея: 52x52 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на столі
- Колір корпуса: Silver (сріблястий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АAA (LR03) 1.5V х 2 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки ААA (R03) 1.5V х 2 шт
- Інструкція на українській мові
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 80х83х22
- Розміри в упаковці, мм: 95х90х36
- Вага без упаковки, кг: 0.088
- Вага в упаковці, кг: 0.155
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годинник настільний |
| Вага (кг) | 0.088 |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки AA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція на українській мові; |
| Колір | Білий |
| Тип циферблата | Електронний |
| Штрихкод | 4029665002682 |
| Бренд | Technoline |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вигляд циферблата | Арабські цифри |
| Призначення | У вітальню|В кухню|В офіс|В спальню|Універсальні |
| Колір | Білий |
| Формат часу | 12/24 г |
| Точність ходу | +/- 1 сек в 1 млн років |
| Індикація | Дата, День тижня, Місяць, Хвилини, Секунди, Години, Температура |
| Розміри в упаковці | 95 х 90 х 36 мм |
| Вага в упаковці, кг | 0.155 |
| Розміри | 80 х 83 х 22 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Функції | Годинник, Будильник, Календар, Термометр, Таймер |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри циферблата | 52 x 52 мм |
| Колір циферблата | Монохромний |
| Механізм | Електронний |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
- Ціна: 1 116 ₴
- Немає в наявності
- Код: DAS301305
1 116 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


