

Гігрометр настінний Moller 301301 механічний 0–100% RH 58 мм золотистий калібрування корпус пластик
Настінний гігрометр Moller 301301 виконаний в класичному стилі у кольорах золота та прикрашений восьмикутною зіркою і орнаментом. Він має компактний розмір та 58-мм циферблат з нанесеною на нього шкалою від 0% до 100%. Будова механізму дозволяє відкалібрувати показники, якщо вони збилися внаслідок падіння чи транспортування. Якість та надійність продукції Moller підкріплені п'ятирічною гарантією.

Moller Therm GMbH є сімейною компанією у третьому поколінні, яка ось уже понад 50 років спеціалізується на виробництві аналогових інтер'єрних барометрів, гігрометрів та термометрів, призначених для домашнього використання. Навіть в часи всесвітньої глобалізації все виробництво компанії досі розміщене виключно в Німеччині, в селищі Кройцвертгайм (Баварія). За сьогоднішніми мірками компанію можна назвати крафтовим виробником, який виготовляє свою продукцію з натурального дерева виключно під замовлення. Таким чином виробник може проконтролювати якість своєї продукції та без побоювання надати гарантію терміном 5 років на свої вироби.
Функції:
Вологість в приміщенні:
- Одиниці виміру: % RH
- Діапазон виміру: від 0% до 100%
- Дискретність виміру: 1%
- Точність виміру: +/-5%
- Можливість калібрування
Характеристики і комплектація:
Циферблат:
- Розмір циферблату гігрометра: 58х58 мм;
- Колір циферблату: під золото;
- Колір оправи циферблату: під золото;
Особливості конструкції:
- Матеріал корпусу: пластик
- Установка: на стіні
- Колір корпусу: золотистий
Комплектація:
- Гігрометр
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри гігрометра без упаковки, мм: 65х65х27
- Розміри в упаковці, мм: 88х97х42
- Вага гігрометра без упаковки, кг: 0.040
- Вага в упаковці, кг: 0.060
Термін гарантії: 5 лет
Виробник: Moller (Germany)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Moller |
| Тип метеостанції | домашня метеостанція |
| Вимірювання температури всередині приміщення | Ні |
| Вимірювання температури поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання вологості всередині приміщення | Так |
| Вимірювання вологості поза приміщенням | Ні |
| Вимірювання атмосферного тиску | Ні |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип дисплея | Аналоговий |
| Кріплення на стіну | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 0.04 кг |
- Ціна: 636 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301618
636 ₴
- +380 (63) 050-37-18Менеджер
- Понеділок00:0024:00
- Вівторок00:0024:00
- Середа00:0024:00
- Четвер00:0024:00
- Пʼятниця00:0024:00
- Субота00:0024:00
- Неділя00:0024:00


